Mistři světa jezdí s MIRY !!!

zvětšitDeset důvodů proč si vybrat mapník MIRY

  1. Dokonalý design. Vymysleli jsme a náročným vývojem dotáhli k dokonalosti originální podpěrný protiotřesový systém mapníku MIRY PRO BIKE, teleskopické rameno a ergonomický tvar mapníku MIRY PRO SKI, desky MIRY s odnímatelnými fóliemi ve dvou provedeních WR a QL a další četná vylepšení.
  2. Otočné desky. Desky všech mapníků MIRY jsou otočné plném rozsahu 360°.
  3. Zkušenosti. Máme největší zkušenosti - první cyklomapník MIRY byl vyroben již v roce 1992, v počátcích MTBO.
  4. Vývoj. Spolupracujeme s nejlepšími světovými závodníky a jejich postřehy z extrémně náročných závodů využíváme při vývoji našich produktů.
  5. Odolné materiály. Používáme nejlepší materiály, pro desky MIRY odolné houževnaté plasty, které nekřehnou ani při teplotách kolem bodu mrazu, pro originální podpěrné konstrukce MIRY pak lehké hliníkové slitiny obráběné na CNC řízených strojích.
  6. Jednoduchý transport. Cyklomapník MIRY není potřeba při transportu kola na střeše automobilu z kola odmontovávat.
  7. Universální použití. Mapníky MIRY jsou vhodné pro MTBO, cykloturistiku, závody typu Survival a Adventure, outdoorové aktivity, lyžařský orientační běh a další.
  8. Výhodný poměr kvality a ceny. Nabízíme špičkovou kvalitu za rozumnou cenu.
  9. Péče o zákazníka. Mapníky MIRY PRO BIKE se staly světově nejrozšířenější nejen díky svému unikátnímu designu, ale také díky celosvětové dostupnosti a příznivým dodacím lhůtám.
  10. Záruka. Dvouletá záruční lhůta na produkty MIRY je samozřejmostí, navíc však poskytujeme doživotní záruku na materiál plastových desek MIRY.
Copyright (c) 2oo4 MIRY. Všechna práva vyhrazena. +420 604 782 161. Webmaster